قوانین عمومی

ورود کاربران به سامانه های "تلِ بیمه" واستفاده از خدمات ارائه شده آن به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات "تلِ بیمه" است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین "تلِ بیمه" از سوی کاربر است. شرایط و قوانین "تلِ بیمه" برگرفته و با تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک، قوانین حمایت از مصرف‌کننده و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد. بنابراین عمل به قوانین سایت به عنوان یک قرارداد الزامی است لازم به ذکر است، شرایط و قوانین مندرج در سایت جایگزین کلیه‌ی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود .لذا خواهشمند است در صورت وجود هر گونه ابهام با کارشناسان ما مشورت نمایید.

تعریف مشتری یا کاربر یا بیمه گذار

مشتری یا کاربر یا بیمه‌گذار به فردی گفته می‌شود که با اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات "تلِ بیمه"اقدام نماید. شخصی که در سامانه "تلِ بیمه" با استفاده از اطلاعات خود نسبت به ثبت سفارش، خرید یا دریافت خدمات برای شخص سومی اقدام می‌کند، نیز از طرف "تلِ بیمه" به عنوان مشتری شناخته شده و ملزم به رعایت تمامی قوانین حاکم بین "تلِ بیمه" و کاربر می‌باشد.

تعریف نماینده بیمه

کلیه رابطان شرکت‌های بیمه طرف قرارداد "تلِ بیمه" که اصالت و اعتبار فعالیت‌شان از طرف شرکت‌های بیمه فعال در جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار گرفته باشد و طی استعلامات ادواری "تلِ بیمه" از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران مورد تایید قرار بگیرند.

خدمات تلِ بیمه :

تلِ بیمه یک سامانه مدیریت و فروش آنلاین بیمه می‌باشد. تلِ بیمه هیچ گونه کالای فیزیکی که ماهیت فیزیکی آن دارای ارزش باشد، ارائه نمی کند . آنچه که کاربر می‌تواند از این سامانه دریافت نماید، خدمات مدیریت بیمه و خرید بیمه‌نامه است. استفاده از خدمات مدیریت بیمه برای کاربر رایگان و خرید بیمه‌نامه برای مشتری شامل هزینه می‌باشد. کلیه بیمه‌های قابل فروش در "تلِ بیمه" با توجه به درخواست مشتری توسط نمایندگان مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران صادر و برای کاربران مطابق با آدرس ثبت شده ارسال می‌شود.

تمامی قیمت‌های ارائه شده در سامانه از طرف نمایندگان بیمه اعلام می‌شود و "تلِ بیمه" هیچ گونه دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد. چنانچه تخفیفی از طرف تلِ بیمه بر روی قیمت ها اعمال شود، به کاربر اعلام خواهد شد. از آنجا که محصولات ارائه شده ما در سامانه های "تلِ بیمه" وابسته به شرکت‌های بیمه می‌باشد، در صورت صدور بیمه نامه انصراف از دریافت بیمه‌نامه منوط به قوانین داخلی شرکت صادرکننده‌ی بیمه می‌باشد..

راه ارتباطی :

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات "تلِ بیمه" استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به "تلِ بیمه"ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که "تلِ بیمه" به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد..

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد "تلِ بیمه" برای کاربران اپلیکیشن و یا وب سایت ایمیل یا پیامک و یا نوتیفیکیشن(اعلان)ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها و اعلان ها نداشته باشند،

می‌توانند مراتب را از طریق پشتیبانی "تلِ بیمه"اطلاع رسانی نمایند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

تلِ بیمه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت و اپلیکیشن "تلِ بیمه" استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

تلِ بیمه متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سامانه های "تلِ بیمه"، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از سرویس های "تلِ بیمه"، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط "تلِ بیمه" جزئی از اموال "تلِ بیمه" محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار "تلِ بیمه" است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تلِ بیمه محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏ برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات سامانه های "تلِ بیمه" و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای "تلِ بیمه" محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات "تلِ بیمه"، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.telebimeh.irاست. ما با هیچ روش دیگری جز از طریق بخش پشتیبانی اپلیکیشن و یا ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت "تلِ بیمه"هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.telebimeh.irندارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه بیمه نامه های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. "تلِ بیمه" به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.صدور نهایی آندسته از بیمه نامه هایی که نیاز به بازدید و یا مجوز از شرکت بیمه گر را نداشته باشند (مانند بیمه شخص ثالث ) مشروط به پرداخت حق بیمه تا ساعت 18 به تاریخ همان روز خواهد بود در غیر اینصورت صدور بیمه نامه به اولین روز کاری بعد از پرداخت حق بیمه موکول خواهد شد.

- کلیه بیمه نامه های ثبت شده در سایت و اپلیکیشن "تلِ بیمه" در بخش پروفایل –فاکتورها قابل مشاهده وضعیت پردازش و رهگیری می باشد. "تلِ بیمه" همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که به هر دلیلی صدور بیمه نامه درخواستی امکان پذیر نباشد ، حتی پس از پرداخت مبلغ ، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای "تلِ بیمه" محفوظ است .

- در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سفارش یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- تلِ بیمه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای "تلِ بیمه" محفوظ است.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به حق بیمه های اعلام شده در سامانه های "تلِ بیمه" ، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای "تلِ بیمه" محفوظ است. تلِ بیمه در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سامانه های "تلِ بیمه" می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش بیمه نامه مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است مسئولیت قانونی صدور بیمه نامه نادرست که بر اثر ورود اطلاعات ناقص یا خلاف واقع توسط کاربر صورت گرفته باشد و همچنین خسارتها و تبعات احتمالی ناشی از آن برعهده کاربر بوده و تلِ بیمه هیچگونه مسئولیتی در این خصوص را نخواهد داشت. بنابراین درج اطلاعات مربوط به فرمهای بیمه نامه، مشخصات هویتی، آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، تلِ بیمه جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را بعنوان بیمه گذار و یا تحویل گیرنده بیمه نامه وارد کنند و اگر مبلغ از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت بیمه نامه باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

کاربر متعهد می گردد در زمان دریافت بیمه نامه جدید، نسبت به ارائه اصل بیمه نامه قبلی و همچنین امضاو تحویل فرمهای فیزیکی پیشنهاد بیمه به مامور تحویل دهنده بیمه نامه اقدام نماید.

- تحویل بیمه نامه های صادر شده در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد

در رابطه با سرویس تحویل در محل لازم به توضیح است عوامل "تلِ بیمه"، سفارش را درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل خواهند داد.

- لازم به ذکر است ثبت سفارش بیمه نامه به معنی رزرو بیمه نامه نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی و صدور بیمه نامه ، در صورت مغایرت احتمالی مبلغ اعلام شده و یا عدم امکان صدور بیمه نامه به دلایل فنی "تلِ بیمه" مجاز به اعمال تغییرات در نرخ و شرایط بیمه نامه، شرکت بیمه گر و یا کنسل نمودن سفارش را دارد.

دربیمه نامه های ارائه شده تحت عنوان شگفت انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود کاربران در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی بیمه نامه روبرو نشوند .شایان ذکر است که "تلِ بیمه" هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به سفارش هایی که در پروفایل شما رها شده است، ندارد.

وب ‏‌سایت "تلِ بیمه" هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت "تلِ بیمه" تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

انصراف از خرید:

کاربر می‌تواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه ‌نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و بیمه درخواستی مشتری هنوز صادر نشده باشد، "تلِ بیمه" موظف است کلیه مبالغ پرداختی را به مشتری مسترد کند. در صورتی که بیمه درخواستی مشتری صادر شده باشد، پرداخت وجه منوط به قبول شرکت بیمه برای ابطال بیمه خواهد بود، در غیر این صورت استرداد وجه مقدور نمی‌باشد.

سیاست قیمت گذاری

حق بیمه های اعلام شده در سامانه های "تلِ بیمه" توسط نمایندگان شرکتهای بیمه ای بر اساس قیمت های مصوب شرکت بیمه گر تعیین و قیمت گذاری می گردد. از اینرو "تلِ بیمه" دخل و تصرفی در نرخ های اعلامی شرکتهای بیمه ای و نمایندگان آنها ندارد . در مواردی که "تلِ بیمه" بر اساس سیاستهای فروش خود تخفیفات ویژه ای جهت ارائه محصولات خود ارائه نماید، مراتب را بصورت مشخص در سامانه های خود به اطلاع کاربران می رساند.

با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده شرکتهای بیمه گر و محصولات بیمه ای در مواردی بسیار نادر و در صورت اعمال تغییرات در حق بیمه های اعلام شده توسط شرکتهای بیمه ای و یا اشتباه در محاسبات سیستمی حق بیمه ها از طرف "تلِ بیمه" ، اگر سفارشی قابل انجام نباشد، "تلِ بیمه" موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که بیمه نامه ای پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه "تلِ بیمه" هیچ گونه مسئولیتی ندارد

تلِ بیمه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 

يادمون هست يادتون نره

ما يادمون هست كه شما يادتون نره زمان تمديد بيمه نامه هاي خودتون رو .